Apartamenty

MIZU Apartamenty Portowy

Apartament Portowy to 2 pokojowy, przestronny apartament, tuż nad samym morzem przy latarni morskiej, 200 m w linii prostej od morza. Apartament przeznaczony jest dla 6 os., znajduje się na parterze tuż obok jednej z atrakcji dla dzieci jaką jest „Ukryta Kraina”.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym i stołem jadalnianym, garderoby z miejscem na rower, sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z prysznicem. Przed apartamentem jest miejsce na relaks w słońcu i przerwę na dobrą kawę w cieniu zielonego bluszczu. Mieszkanie jest funkcjonalne i w pełni wyposażone, w kuchni znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne do przyrządzenia posiłków. W salonie znajduje się telewizor.

W garderobie znajdują się pojemne szafy, aby móc w pełni rozpakować bagaże i poczuć się jak w domu. W apartamencie znajdą Państwo piekarnik, czajnik, zmywarkę, lodówko-zamrażarkę, gry planszowe, książki, czasopisma i bezpłatne WI-FI.

W obrębie kilku metrów znajdą Państwo sklepik spożywczy, restaurację Nakamal, Pod Winogronami, kawiarnię Portowa 28, Restaurację u Greka.

My polecamy pyszne świeże buły z łososiem i śledziem przy Hotelu Hanseatic, Rejs na Bornholm katamaranem JANTAR i koniecznie widok z naszej Latarni Morskiej a wszystko w promieniu 100 m od naszego apartamentu. Do Centrum Miasta z portu jest zaledwie 1,5 km przyjemnej trasy przez romantyczny bindaż, kołobrzeski park teatralny z Parkiem Linowym, dalej Plac 18 marca z Pomnikiem Walk o Kołobrzeg oraz Skwer Pionierów z licznymi warzywniakami.

Kuchnia lodówko – zamrażarka, piekarnik, zmywarka, czajnik, płyta kuchenna
Czystość zmywarka
Internet i media Wi-Fi, książki, przewodnik po mieście, gry planszowe, czasopisma
Zapytaj o produkt